Chata Holiarka

Naša komfortná klimatizovaná drevenica Holiarka so spoľahlivým internetovým wi-fi pripojením je situovaná v dedinke Holiare pri Veľkom Mederi. Od hlavného mesta je to len hodinka cesty a navyše má známy „žltý vlak“ svoju zastávku aj v našej obci.

Uniknite z každodenného stereotypu a zavítajte na Žitný ostrov, do slnkom zaliateho Veľkého Medera, ktorý celoročne sľubuje príjemné teploty a dovolenku, na ktorej sa budete cítiť ako pri mori. Termálne kúpalisko Thermal Corvinus Veľký Meder s prírodnými liečivými vodami poskytuje relax pre telo a dušu nielen dospelým, ale najmä deťom, ktoré sa potešia toboganom, vonkajším aj vnútorným bazénom a rôznym atrakciám. V areáli kúpaliska sa nachádza wellness centrum – masáže, vírivky, rôzne sauny i reštaurácie. Pokiaľ by vás Veľký Meder omrzel, navštívte Komárno vzdialené len 25 km, kde si zaplávate v ďalších kúpaliskách, spoznáte kúsok miestnej histórie aj príjemných ľudí. Na výhodné nákupy zájdete do historického mesta Győr v Maďarsku alebo do neďalekých Patiniec, kde je situované ďalšie kúpalisko s množstvom atrakcií a vodných zážitkov. Táto oblasť je rovnako známa dobrým vínkom – vyberte sa preskúmať a ochutnávať aj vínne cesty juhozápadného Slovenska.

Po celodenných zážitkoch a aktivitách sa budete radi vracať do jedinečnej mikroklímy celoročne otvoreného drevodomu, ktorý disponuje celkovou kapacitou 7 lôžok. Ubytovanie je vhodné pre pobyt jednej samostatnej skupinky rodín s deťmi či partie priateľov a známych.

CHATA HOLIARKA – DOMOVÝ PORIADOK